31 Aralık 2012 Pazartesi

Mutlu Yıllar (Happy New Year)

Geri geri saydığımız o günde geldi işte. İyisiyle,kötüsüyle bir yılı daha bitirdik. Umarım 2013 herkes için şansın,sağlığın ve mutluluğun bol olduğu bir yıl olsun. Bence bu üç şey dileklerin en güzeli. 

Gelelim, yılbaşı için hediyelerimize. Arkadaşlarıma hazırladığım hediyeler paketleriyle tamam. Akşama sahiplerine vereceğim. Bu arada yılbaşı kurabiyelerimiz de hazır. Tarçınlı -zencefilli mis gibi kokulular. :) Onları fotoğraflamayı unuttum. Ama bu akşam çekip, daha sonra sizlerle paylaşacağım. 


Kendime de hediye almazsam olmazdı. Yılbaşı ağaçlarını ve kuş figürlerini çok sevmişimdir. İşte kendime yılbaşı hediyem de ikisinin birlikteliğinden oluşuyor. Ben çok beğendim, yanlarından gelip geçerken ikisini de konuşarak seviyorum :)


Bizim kuzucukların da hediye paketleri ve hazırladığım kartlar ile tamamlandı işte. Rengarenk cıvıl cıvıl oldular.Ne güzel bir şeydir şu hediyeleşmek.  :)


Bunlarda paketlerin içerisine el emeği göz nuru, çam sakızı çoban armağanları :)


 O zaman  herkes için sevdikleri ile geçirebileceği, bol hediyeli, bol tarçınlı zencefilli kurabiyelerin olduğu güzel bir akşam olsun. 

2013 herkese uğur getirsin. 

Sevgiler..
2 yorum: