28 Eylül 2012 Cuma

Mutlu Anlar....


Mutluluk bazen bir bakış da, bazen bir tebessümde,bazen anlarda, bazen de fotoğraflarda gizlidir. Aynı aşağıdaki resimlerde olduğu gibi. Haftasonu için, yeni bir post hazırlamayı planlarken bu resimler çıktı karşıma. Dedim ki, yeni post için bunları paylaşmalıyım. Çünkü mutluluğu okadarda güzel yansıtıyordu ki.  Sweet Child of Mine fotoğraf sitesinde bunların daha fazlasını görebilirsiniz. Ben gözlerimi ayırmadan her birini inceledim. Biliyorum ki, sizde çok keyif alacaksınız.  

...Sizlerinde bol mutlu, bol keyifli haftasonları olsun...
 

27 Eylül 2012 Perşembe

Bunları Sevdim!!!Shebly'den hediye var....!!!

Shebly blogunun 1.yaşında güzel kırmızı bir çanta hediye ediyor. Bu güzel çanta çekiliş sonucunda şanslı birinin olacak. Bu bende olabilirim, sende.. :) Detaylar için bloga tık tık  :)

Bol şanslar...25 Eylül 2012 Salı

Kuzum Bademim

Bir kuzu var bizde meraklının önde gideni :) Çok tatlı çok ballı. Her zaman aç olan,doymak bilmeyen.. Oyuncu ki ne oyuncu. Koklanıp duran, onu burnunun yönettiğine eminim :) Kuyruk gibi peşimizden ayrılmayan, ama o olmazsa çok özlediğimiz bir küçük badem içimiz....


24 Eylül 2012 Pazartesi

Ne umduk Ne bulduk!!!!Aniden gelen hastalıkla geçti haftasonum.Yorgan döşek yattım denilir ya resmen öyleydi. Oysa ne hayallerim vardı. Ikea’ya gidilecek, cesit cesit kumaslara bakılacak, fikirler edinelecek, dönüşünde de cay sohbeti yapılacaktı. Olmadı malesef... Hicbir zaman önceden plan yapmayacaksın derler ya hakikaten öyle. 

Yatarak geçirsem bile, yine de farklı şeyler yapmaya çalıştık. Belki gidip gezemedik ama, evimizde çay keyfi yapabildik. Annecik, mis gibi paskalya çöreği yaptı. Ve daha neler neler... Birlikte hoş sohbetler edildi. Ikea gezisi için gün ayarlaması yapıldı. 

Kendimi biraz iyi hissettiğimde, yakınlardaki hipermarkete gidildi. Orada, gördüğüm kalemler, elişi kağıtları ile kendimizi şmarttık biraz. Bunlarla da mutlu olabiliyorum yani.
Bugün hava ise olabildiğince sıcak ve canlı. Pastırma sıcakları bu olsa gerek. Böyle havalarda da iş yerinde olmak biraz can sıkıcı oluyor. Ama ben yine de bir boşluk bularak bu postu hazırlamayı sağladım. Bu güzel hava gibi, bu haftada güzel geçer inşallah. 


Herkese mutlu,güzel ve özellikle sağlıklı bir hafta olsun...