24 Ekim 2012 Çarşamba

Aaa Bayram Gelmiş :)


Tüm sevdiklerinizle birlikte,sıcacık,renkli ve hoş sohbetli bayramınız olsun. 
İyi Bayramlar... ;)

22 Ekim 2012 Pazartesi

Dolu dolu Haftasonu :)


Her zaman söylüyorum, haftasonları daha çok yoruluyorum diye. Geçtiğimiz haftasonu da benim için öyleydi.Ama bir o kadarda keyifli geçti. Valla haftasonu neler yapıldı neler. Nasıl geçtiğini anlamadım. Bir de baktım kendime, yine iş yerinde masamda oturuyorum. Sanki hiç kalkmamışım :)

Cumartesi Selinime gittim. Sağolsun bize çok nefis ikramlarda bulundu. Hiç anlatmayayım, şimdi bile canım istemeye başladı :) Bende kuzucuma kendimce şekilli kurabiyelerimden yapıp hediye olarak götürdüm. 
Tabi bu kadar çok şey yedikten sonra birde sinirdirmesi var. Bunun için bizde kısa bir yürüyüş yapalım dedik. Bu yürüyüş esnasında, bazı ciciler aldık tabiki. Uzun zamandır etamin üzerine işleme yapmak istiyordum ama acemi olduğum için küçük birşey arıyordum. İşte bu yürüyüş esnasında ihtiyacım olan bu ciciye güzel bir dükkanda rastladım ve görüp hemen aldım. Bakalım, bitirdiğimde nasıl olacak? 


Aynı zamanda hala devam eden bir battaniye çalışmam var :) Bunun içinde birbirinden renkli yünlerim için sepet arıyordum ve bunu da buldum sonunda :) 
Pazar günümde yine yoğun geçti. Misafirlerim vardı ve sonuçta ön hazırlık yapmak gerekiyor. Sanki hiç işim yokmuş gibi, daha önceden toplamış olduğum kozalakları vernikleyip sismleme işine daldım. Ne acelem varsa. İşte o an kafama takılınca olacak ya illa :) Ama hiçönermiyorum bu durumu. Ellerim vernik ve simden yapış yapış oldu :)) Evin vernik kokması da ayrı bir durum. Sonra cam kapı açıp, o kokuyu çıkartmaya çalıştım durdum :) Bazen kendi başıma fazlasıyla iş açtığım doğrudur :))
Velhasıl yoğun bir haftasonunu daha geride bırakarak, bu klasiği bozmamış oldum :)))
Umarım bu hafta benim ve sizler için sakin, huzurlu geçer. Sonuçta yine bir haftasonu gelecek... ;))

Sevgiler...