7 Aralık 2012 Cuma

Mutlu Haftasonları (Happy Weekend - Hope)

Bir haftayı daha bitirip, haftasonuna dayandık işte. Dışarıda deli gibi yağmur yağsa da, hava kapalı olsa da umutluyum haftasonu yine de güzel geçeçek. Yine çok yorulup, yine kafamda bin bir türlü şeyler planlayacağım. Ama sevdiklerime daha çok zaman ayıracağım. Yani yapacağım,edeceğimlerin çok olduğu bir haftasonu beni bekliyor. 

Sizlerinde sevdikleriniz ile birlikte,bol mutlu,bol şekerli, neşeli, bir haftasonu olsun.. 

Sevgiler.
Kaynak : Fotoğrafa bir tık.

6 Aralık 2012 Perşembe

Bugün bunu sevdim (Yılbaşı)


İşte yılbaşının kendini iyiden iyiye hissettirdiği bir ev. Ben süslemeleri  ve bütünlüğü çok sevdim. Kaynak: Fotoğrafa bir tık..

4 Aralık 2012 Salı

Kendine iş çıkartmaca...

Yılbaşına şunun şurasında ne kaldı ki? Dergilerde bir sürü süsleme fikirleri. Dekorasyon mağazalarında yılbaşı için türlü türlü biblolar, süsler vs. o kadar çok var ki, insan hangisini alacağını şaşırıyor. Birini alsanız, gözünüz diğerinde kalır. Bu son cümle çoğul oldu ama asıl anlatılan kişi benim sanırım :)
Öyle işte haftasonu bende kendimi kaptırıp ev için bir sürü yeni cici aldım. Eve geldim yorgun argın ama var bi eksiklik oturamıyorum. 


 Rahat batıyorya bana. Gelmişsin işte yorgun uzan dinlensene. Yoook tabiki olmaz, kafaya birşey takıldı mı o olacak. Hemen çıkardım eldeki malzemeleri ne yapabilirim diye baktım. Aklıma bu strafor topları süslemek geldi. Gerçi bunlar yılbaşı süsleriydi ve üzeri de çok güzel simli şekilde bulunuyordu. Ama o an gözüm görmedi tabi. Ben illa birşey yapacağım ya. Neyse, başladım yapmaya. Bitince de koydum tabağın içine, şimdi dergilerimin yanında renkli renkli bana bakıyorlar. Bi hoşuma gitti, gelip geçerken onları seviyorum. Böyle de huyum vardır, yaptıklarım sanki canlı. Bir severim bir severim, duyanda sanar ki evde bir sürü çocuk var. Elimde kalan son strafor topu da, minik ponponlar ile süsleyip dolabın üzerine astım. Gerçi şimdi kapının kolunda belli ki benim sayemde evin içinde tur atacak. 
İşte yoğun haftasonumun sadece bir kısmıydı bu.Diğer bölümünü de bir daha ki postta anlatacağım. 
Hadi bakalım kalın sağlıcakla..

Sevgiler...

3 Aralık 2012 Pazartesi

Bahar Gibi...

Haftasonu, kış kendini iyiden iyiye hissettirdi. Hatta dünce gece bir fırtına bir yağmur sormayın. Uykumdan uyandırdı beni o derece yani. Ama sabah uyandığımda güneşli ve bir önceki günlere göre daha ılık bir hava karşıladı beni. Ben soğuk havaları sevmem, çok üşüdüğümden belki de. Tamam kış ayrı keyiflidir ama soğuk işte. Yazı da çok sevmem, çok sıcak oluyor ve istediğin zaman gezemiyorsun. Bir bunalmaca bir sıkıntı. Ama bahar, öyle midir hiç. Mis gibidir. Ne çok sıcaktır, ne çok soğuk. Birde öğle saatleri ise, tadından geçilmez. Her taraf yemyeşil,aydınlık, ferah. İnsanın içi çoşar resmen.Yazdıklarıma bakılırsa ben baharı özlemişim gerçekten. Velhasıl bahar çocuğuyum ben, belki de bundan dolayıdır aramızda ki sevginin bu kadar büyük olması. 
Nerden nereye geldim, işte sabah baktım güneş var ben bir mutlu, birde ılık olunca hava deymeyin keyfime. Ofise geldiğimde de, masamdaki çiçeklere baktım durdum. Kendim kaybettim resmen. Sanki bahar gelmiş, çiçeklerde açmış bana sürpriz yapıyorlar. Çiçeklerin renklerine bayıldım ben. Duramadım tabi hemen, fotoğraflarını çektim. Sizlerde görün istedim. 

Aynı bahar gibi ve ben baharı çok özledim....

Sevgiler....