14 Aralık 2012 Cuma

Happy Weekend...


Sevdiklerinizle birlikte sıcacık bir haftasonu olsun...
Sevgiler...

Kaynak: Fotoğrafa bir tık..

11 Aralık 2012 Salı

Ben yılbaşı kartı mı yaptım ne???

Yılbaşına az bir zaman kaldı ve herkes gibi bizde planlarımızı yaptık. Bu yılbaşında dışarıda olmayacağız.Arkadaşlarımızla birlikte evde küçük bir parti vereceğiz. Menüye kim ne hazırlayacak?, aman mumları unutmayalım, hediyeler nasıl olsa acaba diye, şimdiden binbir türlü telaş yaptık. 
Hediye alış-verişi benim için çok önemli. Hediye almak kadar hediye vermeyi de çok severim. Ama hediyenin kendisi kadar paketi hatta eklenecek kartının bile özenli olmasına önem veririm. Bence bu kişiye verilen değeri gösteriyor. 


Bende yılbaşında benim için önemli olan kişilere hediyeler aldım. Ve bu hediyelere ekleyeceğim kartları da kendim yapmak için işe koyuldum. Annem ve ablam için büyük kapaklı bir yılbaşı kartı, arkadaşlarım içinde küçük ama sevimli kartlar hazırladım. 


Bunları hazırlaken okadar keyif aldım ki, her birini özenle kesip hazırladım. Hediyeleri süslü bir şekilde paketlediğimde bu kartlarda onların son dokunuşları olacak. Bu yüzden güzel olmaları gerekiyordu. Renkli kartonlar üzerine kestiğim bu sevimli çıkartmaları buradan bulabilirsiniz. O kadar çok fikir var ki, bir an hepsini yapmak istedim. Ama sonunda bir karar verdim, bu kartların dizaynını oluşturdum.

Bu kartları ben çok sevdim. Hatta kendime de yapacağım. :) Kendi kendime de kart verebilirim sonuçta değil mi? Umarım sahipleri de onları çok beğenir. 

Sevgiler..

10 Aralık 2012 Pazartesi

Kes, Yapıştır, Tablo Olsun...

Aynı başlıkta olduğu gibi, kestim yapıştırdım tablo oldu. Öncelikle turuncu olanı yaptım. Sonra renk uyumu hoşuma gitmedi ve lacivert olanı yaptım. Şuan için gözüme batmıyor. Daha sonra ne olur bilemiyorum. Her an bir değişikliğe gidebilirim :)

Çerçevemde fazla sade gelince, ona da bir çözüm buldum tabi. Simli yapıştırıcılar ile, şöyle bir dokundum. Sade ama şirin oldu sanki, sizce olmuş mu?

Haftanız bol renkli geçsin.
Sevgiler...