21 Aralık 2012 Cuma

Happy Weekend (Winter and Badem)

Selamlar sayın blog severler.. Haftanın sonu olan Cuma geldi ve yanında bize kışı da getirdi. 
Yılbaşından önce bize çok güzel bir sürpriz yaptı. Gerçi dün yaşadığımız o trafik çilesini, yolda kalmalardan bahsetmeyeceğim. Oldukça sinir bozucuydu. 

Ama her ne kadar sıcağı, güneşi sevsemde, Kış ve kar da ayrı bir güzel. Ayrı bir keyifli. Anlaşılan o ki, bu kış oldukça kar keyfi yapacağız gibi görünüyor.

Badem kuzusu ile ilgili biz az önce baya bir keyif yaptık. Haftasonu kartımızda bu görüntülerden oluşuyor. 
Bu haftasonu da, evinizde sıcacık kestane,kahve ve kekler ile, dışarıda kardan adam ve lapa lapa yağan bir kar ile mutlu geçsin. 

Bu arada sokak hayvanlarını da lütfen unutmayalım!!! Onlar için de yemek imkanı sağlayalım. Bu soğuk havalarda bizlere oldukça muhtaçlar..

Sevgiler..
18 Aralık 2012 Salı

17 Aralık 2012 Pazartesi

Bugün Bunu Sevdim (GIOVANNI MARRADI)

Haftanın ilk iş günü, havada oldukça kapalı. İnsanın ruh halini dengesiz yapmak için bunlar bile yeterli olabiliyor. Ha bir de ekstradan kendinizden de eklenen bir parça şeylerde varsa of offf diyorum. 
Bugün öyle bir haldeyim işte.. Ama GIOVANNI MARRADI dinleyerek kendimi oldukça huzurlu hissediyorum diyebilirim. Piyano eşliğinde doğa ve kuş seslerinin birleşimi enfes bir müzik ziyafeti oluşturuyor size. Sizlerinde dinlemenizi tavsiye ederim. 
Sevgiler..