4 Ocak 2013 Cuma

3 Ocak 2013 Perşembe

Mimlendim (yeniyıl) :)

Geçen hafta Piacım beni mimlemiş. Ama işte, yeni yıl telaşı, hediyeler, koşturma derken anca bu zamana kaldı. Hemen soruları cevaplamaya geçiyorum ;)

Geçen Yılda Çektiğiniz Sıkıntılar

Parasal ve ruhsal olarak bazı sıkıntılar geçirdim elbette. Sevinçlerimin yanında üzüntülerim daha çok oldu. Ancak, bu gibi durumlarda biraz Polyanna olup başka iyi şeyler bularak atlatmaya çalışıyorum. 

Yaptığınız Hatalar

Sadece geçen yıla göre değil, sonuçta hatalar yaparak bazı şeyleri öğreniyoruz. Ama 2012 de düşününce elbette yapmasaydım dediğim bazı hatalarım var. 

Hayal Kırıklıkları

Çok güvendiğim bir iki kişi vardı. Bunlar beni gerçekten hayal kırıklığına uğrattı. Hiç olmalarını beklemediğim şekle dönüştükleri için fazlasıyla şaşırdım, üzüldüm.

Harcadığınız fırsatları unutun

Elimde o an değerlendiremediğim bir fırsatı kaçırdım ise, bu gibi durumlara hiç üzülmüyorum. İnanıyorum ki, bu şekilde olmasının elbette bir nedeni vardır. Ve her zaman bana sonucu olumlu olarak dönecektir. 

Yeni Yılınız Kutlu Olsun

Önümüzdeki her yeni yıl için çok fazla umutlar beslemiyorum. Her şey kıvamında olmalı bence. Yani ,olmayacak şeylere bile bile bel bağlamamalı. Çünkü, sonucunda daha çok hüsrana uğrayabiliyor insan. Bu yüzden, her yeni yıl önce sağlık sonra mutluluk ve huzuru getirsin benim için yeterli :)


Piacım Teşekkürler.. 31 Aralık 2012 Pazartesi

Mutlu Yıllar (Happy New Year)

Geri geri saydığımız o günde geldi işte. İyisiyle,kötüsüyle bir yılı daha bitirdik. Umarım 2013 herkes için şansın,sağlığın ve mutluluğun bol olduğu bir yıl olsun. Bence bu üç şey dileklerin en güzeli. 

Gelelim, yılbaşı için hediyelerimize. Arkadaşlarıma hazırladığım hediyeler paketleriyle tamam. Akşama sahiplerine vereceğim. Bu arada yılbaşı kurabiyelerimiz de hazır. Tarçınlı -zencefilli mis gibi kokulular. :) Onları fotoğraflamayı unuttum. Ama bu akşam çekip, daha sonra sizlerle paylaşacağım. 


Kendime de hediye almazsam olmazdı. Yılbaşı ağaçlarını ve kuş figürlerini çok sevmişimdir. İşte kendime yılbaşı hediyem de ikisinin birlikteliğinden oluşuyor. Ben çok beğendim, yanlarından gelip geçerken ikisini de konuşarak seviyorum :)


Bizim kuzucukların da hediye paketleri ve hazırladığım kartlar ile tamamlandı işte. Rengarenk cıvıl cıvıl oldular.Ne güzel bir şeydir şu hediyeleşmek.  :)


Bunlarda paketlerin içerisine el emeği göz nuru, çam sakızı çoban armağanları :)


 O zaman  herkes için sevdikleri ile geçirebileceği, bol hediyeli, bol tarçınlı zencefilli kurabiyelerin olduğu güzel bir akşam olsun. 

2013 herkese uğur getirsin. 

Sevgiler..