2 Nisan 2013 Salı

Hafta Sonundan Bu Yana ..

Haftasonundan beri bir yoğunluk aldı başını gidiyor. İş olarak yoğunluğu hiç söylemiyorum. 
Haftasonu ne yapıldı derseniz, misafirlik pasta börek kısımlarına hiç girmiyorum :) Ancak, bir pasta tarifi aldım onu deneyip sizinle paylaşacağım. Çünkü, mükemmel lezzetli :)


Pazar gününden başlarsak sabah güzel, küçük bir kahvaltı yapıldı ve yollara düşüldü. Neden küçük bir kahvaltı yapıldı, çünkü sonrasında yenecek kuru fasulyeye yer kalması için. Malum yaz geliyor artık ve kuru fasulye yenmesi de zor, bu yüzden son kez bu tadı çıkaralım diye meşhur Kuru Fasulyeci Hüsrev de aldık soluğu. Gitmemiş olan varsa, mutlaka gitsin. Böyle lezzetli kuru fasulye görmedim. 

Daha sonra, hava malum çok güzel ve bir Ortaköy yapılıp, deniz kokusu alındı. Burada yine ciciler alındı. 
Kuş delisi ve semazeni seven ben bu yüzüklere bayıldım. Çok severek kullanıyorum. Buradan çıkışta yine, bir misafirlik yapıldı ama öncesinde gözlükler alındı. Malum meslek bilgisayar üzerine olunca gözler ile sorun yaşamamak mümkün değil. İki haftadır tedavi görüyorum ve ekstradan gözlük işimiz de çıktı. 


Pazar günü güzel yorgunluklar ile geçti gitti. Dün akşam ise, Sabancı Gösteri Merkezinde Taj Ekspress (Aşkın Yeni Adresi) Gösterisine gidildi. 


İnanılmaz derecede keyif aldığım bir gösteriydi. Hindistan'da geçen bir aşk hikayesinin müzikal olarak anlatıldığı bu gösteri görsel bir şölenden ibaretti. Kıyafetler, dans gösterileri o kadar göz alıcıydı ki, tüm salon ekibi saatlerce ayakta alkışladı. 

Üç gündür yaşadığım bu yoğunluk ile bu akşam dinlenmeyi ve kurabiye yapmayı düşünüyorum. 
Hepinize Sevgiler.. ;)

4 yorum:

  1. Ama bu çok güzel bir blog.Bu zaman dek neden keşfetmemişim.Takibe aldım.Sevgiler :):)


    www.ayseguldonmezesgin.blogspot.com

    www.ayseguldonmez.blogspot.com

    YanıtlaSil
  2. gözlük şahane! güle güle kullan ^.^

    YanıtlaSil