25 Ocak 2013 Cuma

Happy Weekend...


Böyle bol kahkahalı, bol neşeli, sevdiklerinizle birlikte kahve keyifleri yapacağınız  dolu dolu bir hafta sonu olması dileklerimle..

Sevgiler..♥♥♥♥


Kaynak : Pinterest

23 Ocak 2013 Çarşamba

Bugün Bunu Sevdim.. (Çok çok ama )

Bu Pinterest yüzünden yakında gözlerim bozulmazsa iyidir. Nasıl bir sosyal sayfadır. Bu kadar mı güzel resimler olur. Anlayacağınız kendimi iyice kaptırmış durumdayım, bunu da beğendim, şunu yayınlayayım derken zamanın nasıl geçtiğinin farkında bile olamıyor insan.

Bu aralar el becerisi olarak hiç aktif değilim. İnanılmaz derece yoğunum ve hiç bir şeye vakit ayıramıyorum. ama gelin görün ki bunu kafam anlamıyor. O kadar dolu ki.. Şu yoğunlık bi geçsin şunu da yapıcam. Ha bu vardı bunu da yapmalıyım diye bir de bu düşüncelerden yorgun düşüyorum diyebilirim. Ben fazla plancıyım, herşey düzgün ve sırası ile olmalı benim için. Bu hiç iyi bir şey değil biliyorum. Ama bazı durumları değiştiremiyoruz maalesef. 

Nerden nereye geldim, konuları karıştırmakta da üstüme yoktur hani :)

İşte ben yine Pinterest de gezerken bir çok şeyi beğendim. İşte bazıları da bunlar.... 

Kalın Sağlıcakla..

Sevgiler..

Not: İlk resim benim hayalimdir, söyleyeyim :)
Kaynak : Pinterest

21 Ocak 2013 Pazartesi

Bahtsız Bedevi Ben...


Pazartesi günü işe başladığımızda genelde öf, püf başladık yine lafları etmeye başlarız. Bu hafta benim için pazartesi hiç sıkıntılı değil. Çünkü ben hafta sonu da tatil yapmadım. Evet cumartesi ve pazar çalıştığımdan dolayı pazartesi bana hiç garip gelmedi. 

Hafta sonu çok güzel bir hava vardı. Gerçi sıkıldım biraz şimdi şurada olacaktım ki bunu yapacaktım ki diye ama maalesef söylenerek geçirebildim sadece. 

Biz de, kendimize ödül verdik biraz. Melda ile, iş yerinin yeşil bahçesinde güneşi sırtımıza alarak yürüyüşler yaptık. İnanın bu güneş ayrı bir şey, insanı mutlu etmeye yetiyor. 

Sonra Bozamızı içtik. Mumlarımızı yaktık. İş çıkışında da alış veriş merkezine vurduk kendimizi ve Koton da gördüğüm an vurulduğum cup cake küpelerini aldım. Onları gördüğümde yaşadığım sevinci görmeniz lazım. Resmen kasadakiler bile koptular halime. Çok severim ben cup cake'leri hatırlarsanız BURADA da belirtmiştim. 

Bir hafta sonum da böyle geçti gittik işte, ben çok anlamasam da. Ama önümüzdeki hafta sonu bunun acısını çıkaracağım . 

Haftanız güzel geçsin. 

Sevgiler..

♥♥♥♥