1 Şubat 2013 Cuma

Happy Weekend... (Ayvalık ve Leylek)

Bu Leylek ailesini uzun zaman önce Ayvalık'tan almıştık. Biz Ayvalık'ı çok severiz. Her sene genellikle tatil planı yapar, şuraya mı gitsek buraya mı diye bir sürü yere bakar soluğu yine Ayvalık da alırdık. O kadar çok severiz işte ve bir türlü kopamayız. 
Çok farklı yerlere gittiğimiz de oldu ama Ayvalık bir başkadır. Havası, denizin kokusu, Cunda adası, Taş Kahvesi, eski rum evleri, zeytin kokulu sokakları bir başkadır. Daha nasıl anlatayım. O kadar özledim ki, burnumda tüttü şuan.

Bu Leylek ve yavrularını çok seviyorum ben. Anne leylek annemi, yavruları da ablam ve beni ifade ediyor kendimce :) Her eve gelene söylüyorum bakın bu annem buda ablam ve ben diye. Sanırım herkese fenalık geldi artık bu konudan ama ne sanıyorsam artık. Babam ben yine yokum zaten değil mi, olsun canım babalar olmasa da olur diye aradan lafını da konduruyor ama ben yine aynı tas aynı hamam :)Eve gelen herkese anlattığım yetmedi, bir de siz dinlediniz işte. Oh ne güzel oldu :) Babacım üzülme, sende bizim herşeyimizsin ;)

Ailenizle geçirebileceğiniz, sıcacık, güneşli ve güzel, hoş sohbetli kahvaltı keyiflerinizin olduğu bir hafta sonu diliyorum...

Sevgiler..

30 Ocak 2013 Çarşamba

Bugün Bunu Sevdim... (Love & Hope)


Bugün bunları sevdim. Can alıcı desenleri ve insanı evet gerçekten de öyle dedirtecek bir cümle içeren bu resimlere bayıldım. 

Bunları tabi ki Pinterest de gördüm. Fakat almak isterseniz Etsy'den temin edebilirsiniz. 
Kaynak : 1.Resim & 2. Resim 

28 Ocak 2013 Pazartesi

İşte ben öyle bir hal içindeyim!!!

Bugün ben değişik bir hal içindeyim. Haftanın ilk günü olan pazartesinden mi desem, havanın oldukça kapalı ve soğuk olmasından mı desem, işlerden mi desem bilemedim. 

Hiç bir şey yapasım yok, çalışasım yok, hiç yerimden kalkmasam, kimse bir şey sormasa. Evde olsam alsam battaniyemi üzerime, sehpamın üzerinde de bir fincan filtre kahve yanında da kitabım. Nasıl bir keyif yapasım var anlatamam. Şuan akşam eve gidip bunları yapacağımın hayalini kurarak vakit geçirmeye çalışıyorum.

Pintereste de tam ruh halime uygun bir resim buldum. Bu resim üzerinde ne hayaller kurdum bir bilseniz :)
Bunların hepsinin acısını akşama çıkartacağım inşallah. Ha bu arada, çarpı işine başladım ben. Sanki boynum hiç sorunlu değilmiş gibi üzerine gömülüp deli gibi işliyorum. Ama çok sevdim ben çarpı işini. Ayrı bir post olarak yayınlayacağım. 

Hadi bakalım ben gibi hissedenler için çabucak ama çok çabuk akşam olsun ;)

Sevgiler..
♥♥♥♥


Kaynak : Pinterest