22 Şubat 2013 Cuma

Happy Weekend (Çok şey)

Uzun zamandır yazamıyorum. Takip ettiğim blogları izleyemedim. Ama içim içimi yiyiyor. Ne çok şey kaçırdım diye. Ama hepsine tek tek bakacağım. 
Son zamanlarda iş yerinde oldukça yoğun zamanlar geçirdim, üstüne bir de faranjitim azınca ne keyif kaldı ne bir şey. Hatta dün ben bu saatlerde yorgan döşek yatıyordum. Tüm gün evde durmak kesinlikle bana göre değil. Hafta sonumun yetmediğinden hep dem vururum fakat, yok sürekli evde de yapamam bunu iyi anladım. 
Ama bir günlük dinlence bana iyi geldi. Hasta oldum, belki iş yerinde çok çalıştım, akşamları gezmelere gittiğimde oldu, misafir ağırladığım da ama boş durmadım. Şu 10 gün içerisine bir çarpı işi birde şal sığdırdım. :)


Çarpı işini köşede bekletiyorum, en kısa zamanda bir çerçeve alıp onu güzel bir yere yerleştirdikten sonra fotoğraflayıp burada paylaşacağım. Şal ise henüz bitmedi yapım aşamasında :) Akşamları odaklanıp ses çıkarmadan çalışmalar tam gaz devam ediyor. Şal dediysem, bildiğimiz şal değil boyunluk desem daha doğru. Hafta sonu ablam'daydım. Hadi dediler ev mantısı yapalım, sonra sarma saralım, poğaçadır, aşuredir derken o kadar çok şey yaptık ki :) tabi sonrası malum çatlayana kadar yedik. Ben ev ortamında hep birlikte yapılan ve uyum sağladığımız kişiler ile birlikte paylaşımdan çok keyif alırım. Bu yüzden benim için çok güzel bir gündü. Sohbet ederken, arkadaşın elinde gördüm boyunluk yapıyordu. Bana bir istek geldi, tabi birde yedik yedik baktım böyle olmayacak, hadi dedim yüncüye :) Hem spor olsun hem işimiz görülsün. Peşime takılan oldu elbette. 


Nasıl mutlu oldum, beğendiğim yünü alıp, başladım hemen. O zamandan beri de tıngır mıngır örüyorum :) Şu son soğuklarda takacağım inşallah. 


Haftasonunuz sıcacık, mutlu, keyifli ve hep sevdiklerinizle olsun...

Sevgiler..