8 Mart 2013 Cuma

Happy Weekend (Yastıkçı Başı Ben)

Bu aralar yastıkçı başı kesildim. Selinim'de de türlü türlü kumaşlar, kendimizi alamıyoruz. Oturuyoruz kumaşların başına, bak bundan şu olur, bak şöyle bir şey de yapabiliriz diye kendimizi kaptırıyoruz. 
Bu cici yastık da yine kumaşı beğenip, türlü türlü şeylere karar verip, sonunda yine yastık olmasından ibaret, işte karşınızda. Buna da gözüm gibi bakıyorum, geldikçe geçtikçe yanından sevip duruyorum yastığımı. Şimdi de aklım örme yastıkta. Ona da el atacağım bir ara. Ha bu arada boyun şalım bitti :) Burada bahsetmiştim. Haftaya paylaşacağım sizlere. 

Neyse efendim, uzun lafın kısası hafta sonunuz sevdiğiniz şeylere vakit ayırarak, keyif alacağınız şekilde bal gibi geçsin. 

Dünya Emekçi Kadınlar Günümüzde Kutlu Olsun.

Sevgiler..

5 Mart 2013 Salı

Bir sevdadır kitap ayracı...

Kitaplara sevdalı olduğumu çevremdeki herkes bilir. Ama kitap ayracı sevdam da var. Her yeni kitap aldığımda ayraç da mutlaka alırım. Sonra bu yavaş yavaş sevdaya dönüştü. Arkadaşlarım, sevdiklerim bu sevdaya ortak olup bana hediye eden de oldu. Yurt dışından kargo ile gönderip, beni mutluluğa boğan da oldu. 


Bana göre çok azlar, hep daha fazlasını istiyorum. Çok sevdiğimden belki de.  Yeni bir kitaba başladığımda, kitap ayraçlarımın bulunduğu kutumu özenle açıp, kitabın içeriğine yada rengine uygun olanı seçip, onunla tamamlıyorum. Biraz delilik gibi ama başında da söylediğim gibi sevdalıyım bunlara yapacak bir şey yok. :)

Bakalım siz nasıl bulacaksınız benim ayraçlarımı, hatta değişik farklı ayraçlar bulabileceğim yerler var ise lütfen paylaşın, bu sevdaya siz de ortak olun :) 

Sevgiler efendim ;)