15 Mart 2013 Cuma

Happy Weekend


Kaynak: ♥♥♥♥


Herkese huzurlu, sıcacık bir haftasonu diliyorum..

Sevgiler...

13 Mart 2013 Çarşamba

Bende yapabildim işte nolmuş??

Çarpı işi yapacağım diye tutturmuştum. İşte ufaktan da olsa bir adım attım ve benim çarpı işi karşınızda :) Ay ben bunu ne severek, ne çabalayarak yaptım bir bilseniz. Ay o çarpıyı oradan mı atacaktım, diye gözlerim aynı yere bakmaktan şaşı oldu. 


Ama sonucu gördüğümde bende bir heves ki sormayın gitsin. Şimdi daha büyüğünü işlemek için bir sürü çarpı işi modelleri arıyorum. İnternette, pinterestte her yeri karıştırıyorum anlayacağınız. Daha acemiyiz ama olsun, azimle ilerlemeye devam. 


Bu minicik tulumba modelini çiçekleri ile birlikte görür görmez çok sevmiştim. Bana doğayı, baharı anımsatıyor. Şimdi bitti ya bu evin her köşesinde geziyor. İlk önce küçük oda da sehpa üzerinde idi. Şimdi yemek masasının köşesine yerleşti. Anlayacağınız ev içerisinde bir tur atacak. 


Soranlara bir de ben yaptım deyişim var, sanırsınız ki insanlık için çok önemli bir şey yaptım :)
İşte küçük bir şey de olsa sonuçta kendi çabanla yapılması ayrı bir keyif. 

Sevgiler..


11 Mart 2013 Pazartesi

Hafta Sonu Kahvaltısı..

Her hafta sonu olduğu gibi bu hafta sonum da, dolu dolu geçti. 
Ama en keyiflisi, Selin'im ile birlikte yaptığımız  o güzel kahvaltıydı. Masanın başında saatlerce sohbet edilip çay keyfi yapıldı. Kahvaltı masasında geçirilen zaman en sevdiğimdir. Hiç öyle acele edilmeden, yavaş yavaş, çayın keyfini çıkara çıkara yapılanıdır makbul olan. 

Bu yüzden sabah erkenden kalkılıp, işte bu güzel masa hazırlandı, sonra da tadı çıkarıldı. 

Bu haftada hepimiz için tadı bol, keyifli bir hafta olsun ;)

Sevgiler..