22 Mart 2013 Cuma

Happy Weekend...Zamanın hızına artık yetişemiyorum. Bir bakıyorum hafta başı bir bakıyorum çoktan Cuma olmuş. Haftalar bu kadar hızlı geçerken yıllar nasıl geçmesin. Yılbaşı kutlamaları daha dün gibi iken, şimdi sevinçle baharın gelmesini bekliyoruz.  Zamanın hızına kapılmışken karşımıza her zaman güzel şeyler çıksın diye umut ediyorum. Belki de bu şekilde ferahlatıyorum ruhumu.

Dışarıda inanılmaz bir yağmur var ve haftasonu da süreceği söyleniyor. Demek ki benim için bu haftasonu evde geçeceğe benziyor. Gerçi bundan çok da şikayetçi olduğum söylenemez. Ev kuşuyum ben :) Ben evde olmaktan keyif alıyorum.

O zaman hepinize, en çok keyif aldığınız şeylerin yoğun olacağı bir haftasonu diliyorum. 

Sevgiler..

19 Mart 2013 Salı

Günün Rengi Pembe.. (Pink color of the day)

Pembe rengi  seviyorum. Özellikle de en pastelin'den olursa. Resimlerde de göreceksiniz ortamı nasıl da değiştirip ayrı bir havaya sokuyor. 

Bahar gelmiş gibi, yeniden canlanmayı hatırlatıyor sanki. 


Hatırlıyorum da üniversite zamanımda pembe bir bluzum vardı. Ama ne pembe :) Önceden daha canlı renklere bakar, onları beğenirdim. Şimdi ise, daha soft daha pastel renkler ilgimi çekiyor. Zamanla zevklerde mi değişiyor ne ?
Ama renkler olsun, birbiriyle nasıl uyumlu olduklarını ve gözlerimizin bayram edebilmesi için bir çok seçeneğin bulunduğu pintereste vurulduğum bir kaç resim de bunlar işte.. Özellikle son resim favorimdir belirtmek isterim. 

Sevgiler.. Kaynak : Pinterest