16 Ağustos 2013 Cuma

HAPPY WEEKEND ❤❤❤❤Hey sevgili blogcular alelacele yapılan bir post ile yine karşınızdayım. Valla ne af dileyebiliyorum, ne de söz verebiliyorum. Bu iş yoğunluğundan artık ne diyeceğimi bende şaşırdım. 
Zaman kavramını yitirmiş durumdayım bir gece bir gündüz. Ama umutluyuz, koşturmaca olmadan rahat günlerde göreceğiz inşallah. 

Bu ara daha çok instagramdayım. Gerçi işin kolayına kaçmakta üstüme yok. Hemen bi foto ekleyip, durumu haberdar edebildiğim için işime geliyor sanırım birazda. 

Geçecek bu zamanlarda... Size bugünden çekilmiş bir foto. Bunda da hazırcı olmayayım artık dedim. Zemin pis olabilir kusura bakmayın :) Malum ofis ortamı.. 

Ama size kocaman sevgilerimi gönderiyorum haberiniz ola. 

❤❤Hepinize Mutlu Hafta Sonları ❤❤

14 Ağustos 2013 Çarşamba

Lavanta ♥♥♥ Lavender

Herkesin çiçek sevgisi başkadır. Ben ayrı severim çiçekleri. Hiç fark etmez çiçek olsun da derim. Ot,çöp ne olursa artık razıyım. Ama aralarında yüreğimde yeri başka olanları da vardır. Lale ve Lavanta 
Nasıl severim anlatamam..

Bir gün bir lavanta tarlasına atacağım kendimi , o zaman halimi düşünemiyorum. Mutluluktan deliririm herhalde. Resimleri biraz abartmış olabilirim. Ama hepsi birbirinden güzel. 
Hadi hep beraber bakalım ;)

Sevgiler..


Kaynak : Pinterest