23 Ağustos 2013 Cuma

HAPPY WEEKEND


İş yerinde olduğum süre oldukça fazla. Bu yüzden olabildiğince eğlenceli hale getirmeye çalışıyorum. Eve geldiğimde malum güneş gittiği için artık, fotoğraflar çok net olmuyor. Bu yüzden bende iş yerinde sıkıldıkça elime ne geçerse resmini çekiyorum. 

Bunlarda işte benim ofisteki delilik halimin kanıtı. 


Bu hafta sonu da hepimize huzur, mutluluk ve dinlence getirsin. 

Sevgiler..

21 Ağustos 2013 Çarşamba

Pır Pır Çarpı İşi

Çarpı işini, kanaviçeyi oldum olası çok severim. Bir ara eskiden daha özenilip, değerliydi bu çarpı işleri sanki. Ya da ben öyle zannediyordum. Artık, Pinterest de ve instagram da o kadar karşıma çıkıyor ki, seveninin çok olduğunu görünce bende mutlu oluyorum. 

El emeklerinin yeri her zaman ayrıdır bende. Hele bir de annenin el emeği ise, çok çok yüksektedir değeri. 


Bu fotoğrafta görülen pır pır kelebeklerde annemin el emeği işte. Çok sever, çok severim. Özenle kullanır, gözüm gibi bakarım o derece yani. Bir nevi hatıra işte. 


Kendimde yapıyorum ama bunun yanında oho ooo kırk fırın ekmek yemem lazım sanırım. :) Kendim yaparken ya boynum ağrır ya da hiç ilerlemiyor diye dert yanarım. Sonra sehpanın üzerinde bunu görünce sesim kesilir :)

Sanırım bu akşamda yine bir filtre kahve yapıp, biraz çarpı işi birazda Downton Abbey izleyerek vakit geçirme zamanı. Bu postu yazarken baya bi canım istedi ;)

Sevgiler..