15 Ağustos 2014 Cuma

Happy Weekend.. Bir Dergi...

Size benim favori dergimden bahsetmek istiyorum. Bayılıyorum bu dergiye. Mint yeşilleri, uçuk maviler,uçuk pembeler.. Şeker gibi. İnsanı nasıl çoşturuyor anlatamam.
Üzgün müsünüz yada yorgun mu? Aç bu dergiyi bak iki üç sayfa oh mis hemen bir mutluluk bir çoşma sebebi.Hele bir de Cath Kidston, Green Gate sevenlerdenseniz tam sizlik. Bunun dışında çok güzel tarifler var anlayamasak da bakabiliriz de :)  DIY projeleri, masa düzenleri bir bayanı mutlu edecek her şey var işte :)Hadi siz de bakın bu dergiye tık.. mutlu olun,coşun.. Aman ne güzel :)

Hafta sonunuz harika geçsin.

Sevgiler.

14 Ağustos 2014 Perşembe

Kahve Bahane Diyerekten...

Ah ne kadar uzun zaman oldu değil mi? Ne kadarda boşladım burayı. Şu instagrama bulaştığımdan dolayı oldu sanırım. Anlık fotoğrafı paylaşmak kolayına geliyor insanın. Ama oysaki yazmak ayrı bir keyif. Ama inanın yazmak, fotoğrafları düzenlemek için zamana ihtiyaç duyuluyor ki şu son zamanlarda bende de olmayan şey bu işte. 


Ama yok bundan sonra bu kadar uzun aralar vermeyeceğim :) Belki yazmadım ama buradan olsun insatgramdan olsun  sevdiğim takip etmekten keyif aldıklarıma hep bir göz gezdirdim. Bir kere Pinterest'ten hiç kopamadım :)

Hadi bu post benim için yine güzel bir başlangıç gibi olsun. Karşılıklı oturup sohbet ederken kahvelerimizi yudumlar gibi. 

Ne dersiniz beraber içelim mi?
;)

Sevgiler...